Huidig bestuur, 72ste bestuur (2017-2018)
Voorzitter: Coco Langens
Secretaris: Kevin Duijn
Penningmeester: Rick Matthijssen
Wedstrijdsecretaris/Comm. Extern: Ilja Akkerhuis
Comm. Activiteiten: Dirk den Boer

71ste bestuur
Voorzitter: Midas de Wildt
Secretaris: Lotte van Wolfswinkel
Penningmeester: Philippe Knappers
Wedstrijdsecretaris/Comm. Extern: Pieter Pinson
Comm. Activiteiten: Nathan Griffioen

70


70ste bestuur
Voorzitter: Maarten van Muijen
Secretaris: Willem Hoogervorst
Penningmeester: Daan Reinders
Wedstrijdsecretaris/Comm. Extern: Koen van Damme
Comm. Activiteiten: Annemieke van Pelt

70

69ste bestuur
Voorzitter: Frits Fortman
Secretaris: Bas Oude Luttighuis
Penningmeester: Thijs Seppen
Wedstrijdsecretaris/Comm. Extern: Ruben den Uyl
Comm. Activiteiten: Daphne Visser

69

68ste bestuur
Voorzitter: Kevin Frederik
Secretaris: Coen Hulsebosch
Penningmeester: Lotte Capelle
Wedstrijdsecretaris/Comm. Extern: Victor Mensink
Comm. Activiteiten: Coen ter Berg

68

67ste bestuur
Voorzitter: Tessa Peters
Secretaris: Frank van Dongen
Penningmeester: Ivar Janmaat
Wedstrijdsecretaris: Samuel Schöffer
Comm. Activiteiten: Koen Hiemstra

67

66ste bestuur
Voorzitter: Tjerk den Doeschate
Secretaris: Erik Arends
Penningmeester: Ninke Hanenberg
Wedstrijdsecretaris: Chuan Bui
Comm. Activiteiten: Mark Marijnissen

66

65ste bestuur
Voorzitter: Peter Wessels
Secretaris: Laurens Kranendonk
Penningmeester: Lei Thewessem
Wedstrijdsecretaris: Jeroen van Steenveldt
Comm. Activiteiten: Bastiaan Bakker

65

64ste bestuur
Voorzitter: Tim van Kruchten
Secretaris: Rik Wessels
Penningmeester: Rolf van den Broek
Wedstrijdsecretaris: Paul van Erp
Comm. Activiteiten: Stefani Peters

64 (2)

63ste bestuur
Voorzitter: Luuk Duijndam
Secretaris: Laurens Peene
Penningmeester: Jorn Ouborg
Wedstrijdsecretaris: Britt Bekkenutte
Comm. Activiteiten: Kjeld Knoben

62ste bestuur
Voorzitter: Jaap Zijlstra
Secretaris: Oscar van Schaijk
Penningmeester: Sybren Hoekstra
Wedstrijdsecretaris: Nanda Naber
Comm. Activiteiten: Jon Bijl

61ste bestuur
Voorzitter: Robbie ten Bhömer
Secretaris: Jorn van den Ven
Penningmeester: Jorn Kwakernaak
Wedstrijdsecretaris: Gabrielle de Boo
Comm. Activiteiten: Jeroen Hofstra

60ste bestuur
Voorzitter: Mareijn Willems
Secretaris: Huub Larink
Penningmeester: Marloes Huuskes
Wedstrijdsecretaris: Wouter Broersen
Commissaris Activiteiten: Willem Smit

59ste bestuur
Voorzitter: Robert Zwamborn
Secretaris: Pieter-Bas Klaas
Penningmeester: Rob Konterman
Wedstrijdsecretaris: Stefan de Groot
Commissaris Activiteiten: Susan van Wissen

58ste bestuur
Voorzitter: Job Caljé
Secretaris: Roy Smeets
Penningmeester: Menno Fousert
Wedstrijdsecretaris: Paul Altena
Commissaris Activiteiten: Frederique van Riessen

57e bestuur
Voorzitter: Jeroen Kruitwagen
Secretaris: Raymond van Sabben
Penningmeester: Gerard Schouten
Wedstrijdsecretaris: Niels Berkhout
Commissaris Activiteiten: Peter Smits

56ste bestuur
Voorzitter: Arthur Tolsma
Secretaris: Michiel Riesenkamp
Penningmeester: Jasper Pauwlussen
Wedstrijdsecretaris: Jelle van den Akker
Commissaris Activiteiten: Joep de Jong

55ste bestuur
Voorzitter: Ronnie Poot
Secretaris: David van den Hengel
Penningmeester: Jasper Provoost
Wedstrijdsecretaris: Rogier Akkerboom
Commissaris Activiteiten: Elmer Rietveld

54ste bestuur
Voorzitter: Bernard-Jan Roem
Secretaris: Jos Kalfsbeek
Penningmeester: Jeroen van Holstein
Wedstrijdsecretaris: Ewout Morks
Commissaris Activiteiten: Maarten Oudshoorn

53ste bestuur
Voorzitter: H.G. Ong
Secretaris: T.G.H.M. Klieverik
Penningmeester: J.P.L. v Woensel
Wedstrijdsecretaris: M. van der Leest
Commissaris Activiteiten: M. van Rijn

52ste bestuur
Voorzitter: M. Melisie
Secretaris/comm. Toto:  S. Segers
Penningmeester: G. Korten
Wedstrijdsecretaris: J.A. Klein
Commissaris Activiteiten: W.B. Fukken

51ste bestuur
Voorzitter: B. Bekeman
Secretaris: P. Ravestein
Penningmeester: J. Ouwejan
Commissaris Zaal: J. IJzenbrandt
Commissaris Activiteiten: K. Heesbeen

50ste bestuur
Voorzitter: R.J. Berg
Secretaris: W. Prinssen
Penningmeester: M. van Gorsel
Commissaris Zaal: G. Wermer
Commissaris Activiteiten: J. van der Loo

49ste bestuur
Voorzitter: M. Keulen
Secretaris: R. Lafeber
Penningmeester: M. Groen
Commissaris Zaal/Dames: S. Huyskens
Commissaris Activiteiten: D. Röpke

48ste bestuur
Voorzitter: M. Houwert
Secretaris / Commissaris Dames: E.van Dijk
Penningmeester: M. van der Meer
Commissaris Zaal: E. Segeren
Commissaris Activiteiten: P. Eijkenaar

47ste bestuur
Voorzitter: J. van der Heijden
Secretaris / Commissaris Toto: J. van Dam
Penningmeester / Commissaris Dames: I. Ploegmakers
Commissaris Zaal: A. van der Hoek
Commissaris Activiteiten: W. van Heyningen

46ste bestuur
Voorzitter: G. Haulussy
Secretaris-comm. toto: M. Spaargaren
Penningmeester: P. van Herrewegen
Comm. Zaal: M. vd Voort
Comm. Activiteiten: A. Terpstra

45ste bestuur
Voorzitter: A. Bartelds
Secretaris: K. Schuurman
Penningmeester: D. Visscher
Comm. Zaal: E. Boender
Comm. Activiteiten-toto: A. van der Velde

44ste bestuur
Voorzitter: M. Hesp
Secretaris: C. Visser
Penningmeester-toto: F. van Harmelen
Comm. Zaal: J. de Wijs
Comm. Activiteiten: F. Pasop

43ste bestuur
Voorzitter: G. Weitzel
Secretaris: N. vd Puil
Penningmeester: A.J. Hoekstra
Comm. Zaal-toto: R. van Boxsel
Comm. Activiteiten: B. de Vries

42ste bestuur
Voorzitter: T.H.A.J. Bader
Secretaris: G.J. Schers
Penningmeester: R. Spaas
Comm. Zaal-toto: B.C. Groot
Comm. Activiteiten: R. Brouwer

41ste bestuur
Voorzitter: H.I. de Groot
Secretaris: C.F.J. Paardt
Penningmeester: M.M. Lammers
Comm. Zaal-toto: M. Wulfse
Comm. Activiteiten: D.P. Paul

40ste bestuur
Voorzitter: B. Luiten
Secretaris: F. Schroten
Penningmeester: C. Hendrickx
Comm. Zaal: A.W. Kraak
Comm. Activiteiten: C.T.J. Veerman

39ste bestuur
Voorzitter: C.A. Gehrels
Secretaris: T.H. Smit
Penningmeester: M. Kamerman
Comm. Zaal: P.W. Boere
Comm. Activiteiten: H. Dieteren

38ste bestuur
Voorzitter: J. Havermans
Secretaris: J. Broekman
Penningmeester: R. Boumans
Comm. Toto/lotto: C. Zemering
Comm. Activiteiten: C.T. Rooymans

37ste bestuur
Voorzitter: H.C.M. de Groot
Secretaris: F. Smit
Penningmeester: I.A. Clarisse
Comm. Toto/lotto: R. Budel
Comm. Activiteiten: E. Castenmiller

36ste bestuur
Voorzitter: H. Krus
Secretaris: J.J. Zegger
Penningmeester: D.G. de Lind van Wijngaarden
Comm. Toto/lotto: T.P.M. van Vliet
Comm. Activiteiten: M. Crooijmans

35ste bestuur
Voorzitter: M. Platell
Secretaris: W. Slats
Penningmeester: M. Michelotti
Comm. Toto/lotto: H. Haase
Comm. Activiteiten: J. van Anken

34ste bestuur
Voorzitter: G. Olsder
Secretaris: C. Witteveen
Penningmeester: W. Souren
Comm. Toto/lotto: F. Smout
Comm. Activiteiten: B. Jansen

33ste bestuur
Voorzitter: E. Wijnen
Secretaris: C. Veraa
Penningmeester: P. van Os
Comm. Toto/lotto: T. van Beek
Comm. Activiteiten: J. de Wildt

32ste bestuur
Voorzitter: R. Dekkers
Secretaris: C.P.M. de Groot
Penningmeester: H. Mencke
Comm. Toto/lotto: B. Mispelblom-Beyer
Comm. Activiteit: B. Geijselaars

31ste bestuur
Voorzitter: G. Groot
Secretaris: G. Olsder
Penningmeester: H.L. Broens
Comm. Toto/lotto: M. Vermeijden
Comm. Coördinatie: E. Wijnen

30ste bestuur
Voorzitter: E. Royen
Secretaris: B. Opdam
Penningmeester: J. Lok
Comm. Toto/lotto: R. Dekkers
Comm. Coördinatie: H. Ritzema

29ste bestuur
Voorzitter: F. Groot
Secretaris: L. Hofstee
Penningmeester: C. Tol
Comm. Toto/lotto: R. Migo
Comm. Coördinatie: G. Groot

28ste bestuur
Voorzitter: L. Royen
Secretaris: J. Tummers
Penningmeester: J. Lok
Comm. Toto/lotto: E. Royen
Comm. Coördinatie: A.T.H.H. Verhaart

27ste bestuur
Voorzitter: J. de Bont
Secretaris: L. Ammerlaan
Penningmeester: R. Meijers
Comm. Toto/lotto: L. Royen
Comm. Coördinatie: L. Timmermans

26ste bestuur
Voorzitter: H. Heijnen
Secretaris: R. Adringa
Penningmeester: T. de Keijser
Comm. Toto/lotto: F. Groot
Comm. Coördinatie: J. Vastert

25ste bestuur
Voorzitter: P. Dekkers
Secretaris: W.J.M. Hagemans
Penningmeester: C. Pronk
Comm. Toto/lotto: J. Konter
Comm. Coördinatie: J. Dekkers

24ste bestuur
Voorzitter: A.F. Magielsen
Secretaris: A.C.H. Vermeer
Penningmeester: J.I.M. van Ophem
Comm. Toto/lotto: H. Heijnen
Comm. Coördinatie: B. Sellmeijer

23ste bestuur
Voorzitter: J.P.H. Geraets
Secretaris: A.P.M. Adriaans
Penningmeester: T.F.M. Steinebach
Comm. Toto: R.A.M. van Langen
Comm. Coördinatie: J.G.A.M. de Bont

22ste bestuur
Voorzitter: F.T.A. van Noesel
Secretaris: P.J.T.M.A. Remmen
Penningmeester: A.A.F.M. Lahaye
Comm. Toto: H.M.J. de Winter
Comm. Coördinatie: J.L.B. Groote-Schaarsberg

21ste bestuur
Voorzitter: P.J. van der Loo
Secretaris: W.P.G.M. Waque
Penningmeester: C.J.H. Nieuwenhuis
Comm. Toto: A.A.F.M. Lahaye
Comm. Coördinatie: M.H. van Valkenhoef

20ste bestuur
Voorzitter: A.A.M Delil
Secretaris: C.A.M. Bos
Penningmeester: C.L. Ringoot
Comm. Toto: A.H.M. van der Pal
Comm. Coördinatie: F.T.A. van Noesel

19de bestuur
Voorzitter: J.I. Roes
Secretaris: P.M.H.Geelen
Penningmeester: H.B.G. Griepink
Comm. Toto: B.J. Dofferhof
Comm. Coördinatie: J.H. van der Water

18de bestuur
Voorzitter: G. Ooms
Secretaris: M.J.M. Jacobs
Penningmeester: E.H. Rotering
Comm. Toto: P.J. van der Loo
Comm. Coördinatie: P.C. Meeuwissen

17de bestuur
Voorzitter: P.F. Jansen
Penningmeester: J.J.M. Mourer
Comm. Toto: J.P.J.M. Remmen
Comm. Coördinatie: M.C.M. Balemans

16de bestuur
Voorzitter: J.P.J. de Jongh
Secretaris: A.M.A Roesink
Penningmeester: B.J. Terpelle
Comm. Toto: J.I. Roes
Comm. Coördinatie: H.J.P.M. Cornelissen

15de bestuur
Voorzitter: H.H. van Mal
Secretaris/Penningmeester: R.H.J. van Goris
Commissaris: J.M. Tummers

14de bestuur
Voorzitter: T. van der Venne
Secretaris/Penningmeester: W.J.J. Kuypers
Commissaris: W.J.H. Verberk

13de bestuur
Voorzitter: M.J.M.G. van Gennip
Secretaris/Penningmeester: B.A.L. van Walstyn
Commissaris: H.G.M. van Bon

12de bestuur
Voorzitter: J.C.F Rijnja
Secretaris/Penningmeester: F.A. Flesch
Commissaris: J.P.M. Goosen

11de bestuur
Voorzitter: T.J.J. Gruintjes
Secretaris/Penningmeester: A.C.J.M. van der Stee
Commissaris: H. Jurgens

10de bestuur
Voorzitter: F.J.G. Kwanten
Secretaris/Penningmeester: A.F.P. Coremans
Commissaris: B.E.A.M. Moolhuijsen

9de bestuur
Voorzitter: R.M.M Jesserun
Secretaris/Penningmeester: A.J. Ooms
Commissaris: M.A.M. Augustijn

8ste bestuur
Voorzitter: G.A. Roovers
Secretaris/Penningmeester: A.J.M. Havermans
Commissaris: R.M.M. Jesserun

7de bestuur
Voorzitter: L.A.A. Klinckhamers
Secretaris/Penningmeester: C. Brouwers
Commissaris: A.F. Jong Ming

6de bestuur
Voorzitter: J.M.H. Hermans
Secretaris/Penningmeester: M.C.H. Kong On
Commissaris: J.J.T.M. Geerards

5de bestuur
Voorzitter: I.M.K. Brohim
Secretaris/Penningmeester: J.G. Overschie
Commissaris: P.G. Wolf

4de bestuur
Voorzitter: P.H.C. Broos
Secretaris/Penningmeester: H.H.J. Ludoph
Commissaris: J.H.A. Beneken

3de bestuur
Voorzitter: W.J.C. Veltman
Secretaris/Penningmeester: C. van der Berg
Commissaris: R.M.G. Delsing

2de bestuur
Voorzitter: J.J..M. de Breet
Secretaris/Penningmeester: C.P.M. Bosman
Commissaris: W.J. Struijken

1ste bestuur
Voorzitter: J.W. Lokin
Secretaris/Penningmeester: J.H. Koppen
Commissaris: C. Franken